Egmont Estonia on kõige suurem lasteraamatuid ja lasteajakirju välja andev kirjastus Eestis ning siinsel turul oleme tegutsenud juba üle 30 aasta. Pakume lastele erinevatele vanusegruppidele mõeldud kümmet ajakirja, mille seltsis saavad suuremad lapsed ise ja väiksemad koos vanematega mõnusalt aega veeta, vaadates põnevaid pilte, lugedes õpetlikke jutukesi ning lahendades erineva raskusastmega arendavaid ülesandeid. Lisaks ühiselt veedetud ajale toetavad ajakirjad ka laste lugemisoskuse arendamist ning spetsialistid soovitavad lugemishuvi tõstmiseks sageli just koomiksiajakirju. 

Igas kuus jõuab meie kaudu lasteni üle 30 000 ajakirja ning aastas tuleb neid kokku ligi 400 000. Lisaks kaheksakümnele erinevale ajakirjanumbrile ilmub igal aastal meie kirjastusel ka üle saja toreda ja hariva lasteraamatu ning lugemishuvilistele lastele ja nende vanematele on meil pakkuda ühtekokku üle tuhande vahva raamatu või nuputamisvihiku. Sobivaid raamatuid leidub meil igas vanuses lastele, alates päris beebidest ja lõpetades teismelistega. Teeme koostööd selliste väga tuntud litsentsiomanikega nagu Disney, Mattel, Warner Brothers, Hasbro, DreamWorks, Sanrio, HIT ja paljud teised.

Kirjastus Egmont Estonia on osa rahvusvahelisest Taani päritolu meediakontsernist Egmont Group, mis tegutseb 30 riigis üle terve maailma. Kontserni kuulub ligi 100 erinevat ettevõtet, mille tegevusalade skaala on väga lai, ulatudes ajakirjade ja raamatute kirjastamisest filmide ja telesaadete tootmise ning elektroonilise meelelahutuse arendamiseni välja. Egmont Group ise aga kuulub sajaprotsendiliselt heategevuslikule fondile Egmont Foundation, mis toetab igal aastal üle 300 väga erineva mahu ja suunitlusega heategevat algatust, mis kõik on suunatud laste ja noorte abistamiseks. Heategevusega tegeleme aktiivselt ka Eestis.

Uuringutest on selgunud, et meie lasteajakirjad pakuvad ühtviisi palju nii lastele kui nende vanematele:

• innustades lapsi lugema
• arendades lapse silmaringi ja sotsiaalseid oskusi 
• andes võimaluse veeta koos kvaliteetaega 
• kaasates lapsi aktiivselt tegutsema
• pakkudes ea- ja huvikohast sisumaterjali
• ühendades meelelahutuse ja harimise
• võimaldades toimetada lemmiktegelaste maailmas
• rõõmustades kaasasoleva tasuta kingitusega (mis ei ole maiustus)

Riina Kõivoste

Pearaamatupidaja

Ülle Muzakko

Laojuhataja

Olga Smelovskaja

Küljendaja

Siiri Timmermann

Kujundaja

Celia Vallik

Lao assistent

Riinu Toomsalu

Müügijuht