×

Loo konto

Kasutaja info

Login andmed

või logi sisse

Eesnimi on vajalik!
Perekonnanimi on vajalik!
First name is not valid!
Last name is not valid!
See ei ole emaili aadress!
E-maili on vajalik!
This email is already registered!
Salasõna on vajalik!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Nõustumine on vajalik.
E-Mail või parool on vale!

MULTIKASÕBRALE seeria

Määra langev suund

1-20 / 45

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Multikasõbrale 2019. Sofia. Värvime!

  Tere Tulemast Sofia võlukuningriiki! Sind ootavad armas printsess ning tema pere ja sõbrad. Veeda mõnusasti aega kauneid pilte värvides. Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Enchantimals

  Sa ju tead, et Enchantimalid elavad võlumetsas ja et nad on kõikide lindude ja loomade parimad sõbrad? Astu sinagi sisse sellesse võlumaailma ja kindlasti oskad sa muuta selle veelgi värvilisemaks. ! Kaasas kingitus! Hoiatus! Tootega kaasas olev kingitus ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Väikesed osad. Tint võib jätta plekke. Kasutada vanemate juuresolekul. Kui toodet satub silma, loputada põhjalikult puhta veega. Plekkide eemaldamiseks nahalt pesta seebi ja veega.
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2019. Spiderman

  Sukeldu suurlinna tuledesse ja võitle koos ämlikmehega kurjamite vastu! Võta pliiatsid või kriidid ja anna talle värvidega vunki juurde! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Karupoeg Puhh

  Väga väikese aruga meemaial karupoeg Puhhil on seegi kord multikasõpradele üht-teist nuputamiseks pakkuda! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Lumekuninganna

  Multikasõpra rõõmustavas nuputamisraamatus kohtud taas heade sõprade Ann, Elsa ja Olafiga, et üheskoos pisut pead murda! Kaasas kingitus
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Lumekuninganna

  Multikasõbrale 2018. Lumekuninganna – Aarendelli printsessid kutsuvad sind Anna sünnipäevale! Aita see päev oma pliiatsite või kriitide abil tõeliselt säravaks ja erakordseks muuta! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Karupoeg Puhh

  Multikasõbrale 2018. Karupoeg Puhh – Vanad armsad sõbrad saja aakri metsast kutsuvad sind eriti ilusaid mustreid värvima. Otsi oma pliiatsid välja ja kääri käised üles! NB! Tegemist on viimaste koopiatega, mille kaaned on pisut kannatada saanud, sisu sellegipoolest aegumatu!
  Rohkem infot

  Tavahind: 2,99 €

  Soodushind 0,99 €

 • Multikasõbrale 2017. Disney. Nuputame!

  Selles 16-leheküljelises nuputamisvihikus saad taas kokku oma Disney lemmikutega. Nuputa koos Lõvikuninga, Bambi ning Mowgli ja tema sõpradega „Džungliraamatust“. Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2014. Minni

  Loodame, et sulle meeldib värvimine sama palju kui Minnile! Siin raamatus on ohtralt pilte Minnist ja ta sõpradest - haara pliiatsid ja värvi meid ilusti ära!
  Rohkem infot

  Tavahind: 1,99 €

  Soodushind 0,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Trollid

  Kas oled valmis suureks värvimistööks? Siin kohtud oma lemmiktrollidega ja sul avaneb imeline võimalus kogu trollimaailm värvikirevaks muuta! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2017. Trollid

  Avasta trollide värvikirev maailm ja veeda selle raamatu seltsis mõnusalt aega.
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Littlest Pet Shop

  Littlest Pet Shopi sõbrakesed ootavad sind enda seltsi! Otsi pliiatsid välja, et koos nendega värvida ja nuputada! Kaasas kingitus! Hoiatus! Tootega kaasas olev kingitus ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Väikesed osad.
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Masha

  Vaata hoolega selle värvimisvihiku kaant! Kas panid tähele, et igale värvipliiatsile on kirjutatud number? Nüüd otsi vihikust tore pilt, sea end mugavalt sisse ja hakka nende numbrite järgi värvima. Ole hoolikas - vali õiged värvid ja pane särama. Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2019. Lumekuninganna. Värvi ja nuputa!

  Siin lõbusas raamatus saad taas kokku õekeste Elsa ja Annaga ning nende vahvate sõpradega Aarendellist. Võta oma pliiatsid või vildikad, toredat tegevust jätkub siin tundideks! Kaasas tore kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõber 2019. Karupoeg Puhh. Nuputame!

  Ühel päeval avastab Puhh, et Iiahi saba on kadunud! Ta kogub kõik oma sõbrad kokku ja algabki põnev seiklus. Lõbusat lugemist ja nuputamist!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõber 2019. Hirmus Henry

  Preili Sõjakirves annab Hirmsale Henryle hirmsa hulga nuputamisülesandeid. Sõnarägastikud, erinevuste otsimised, kas nupp nokib? Vaata, kas sina saad nendega hakkama! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõber 2019. Trollid

  Trollidega on alati lõbus! Ava see vahva raamatuke ning nuputa ja värvi. Vahepeal, kui ära väsid, siis tantsi, laula ja muidugi kallista sõpru nagu toredad trollikesed. Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõber 2019.Littlest Pet Shop

  Littlest Pet Shopi sõbrakesed pakuvad sulle ohtralt nuputamisülesandeid! Sind ootab palju vahvat peamurdmist, nii et asu aga usinasti asja kallale! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2019. Printsess

  Otsi pliiatsid ja vildikad välja ning asu värvima koos kaunite printsesside Bella, Lumivalgekese, Okasroosikese, Tiana, Rapuntsli ja Jasminiga. Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Tom & Jerry juuni

  Tomi ja Jerry seltsis ei hakka iialgi igav. Ega hakka igav ka selle lustaka värvimis- ja nuputamisraamatuga. Mis siis muud kui pliiatsid-vildikad välja ja kohemaid tegutsema! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

Määra langev suund

1-20 / 45

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3