×

Loo konto

Kasutaja info

Login andmed

või logi sisse

Eesnimi on vajalik!
Perekonnanimi on vajalik!
First name is not valid!
Last name is not valid!
See ei ole emaili aadress!
E-maili on vajalik!
This email is already registered!
Salasõna on vajalik!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Nõustumine on vajalik.
E-Mail või parool on vale!

Laura

Väike Laura on vahva kaaslane kõikidele mudilastele, kes alles avastavad maailma kodus, lasteaias, sõprade seltsis ja perega puhkusel olles. Laura juhtumised ja küsimused tekitavad äratundmist ja sooja tunnet kõikidele. Pesamunade lemmik on ta juba aastaid nii siin- kui ka sealpool piiri. Lisaks toredatele elulistele lugudele, mida on mõnus ette lugeda nii unejutuks kui niisama, pakume ka Laura-piltidega värvimisraamatuid.

Määra langev suund

5 toode(t)

 • Laura. Kuldsed lood

  Laura on rõõmsameelne ja asjalik väike tüdruk, kellel on isa ja ema ja Mõmmi ja sõbrad ja kes käib lasteaias. Selles raamatus on 21 armastatud lugu ja üks täitsa uus lugu.
  Rohkem infot
  22,99 €

 • Õpi koos Lauraga. Tähed ja numbrid

  Kõigi õpihimuliste laste parim sõber Laura aitab siin raamatus numbreid ja tähti tundma õppida. Harjuta koos temaga ka lihtsamate sõnade kirjutamist ja tehete tegemist. Hea sõbra seltsis on kooliks valmistumine ju palju toredam!
  Rohkem infot
  2,83 €

 • Siiri lood

  Siiri on väike tüdruk, kes igatseb endale õde või venda. Või siis vähemasti koera. Koeraotsingutel saab ta tuttavaks kolme poisiga – Väikese, Keskmise ja Suure Ottoga. Sellest räägib raamatu esimene lugu.
  Rohkem infot

  Tavahind: 11,34 €

  Soodushind 5,00 €

 • Laura. Värvi ja joonista!

  Laura ja tema sõbrad ootavad pere kõige pisemaid värvima ja joonistama! Suuri selge joonega pilte on lapsel lihtne ja lõbus värvida!
  Rohkem infot
  1,88 €

 • Laura. Kuldsed lood 2

  Laura on rõõmsameelne ja asjalik väike tüdruk, kellel on isa ja ema ja Mõmmi ja sõbrad ja kes käib lasteaias. Selles raamatus on armastatud lood Laura lugude raamatutest number 2,3 ja 5. Sobib nii ettelugemiseks kui ka ise lugemiseks, sest raamat on suurtähtedes.
  Rohkem infot
  22,99 €

Määra langev suund

5 toode(t)