×

Loo konto

Kasutaja info

Login andmed

või logi sisse

Eesnimi on vajalik!
Perekonnanimi on vajalik!
First name is not valid!
Last name is not valid!
See ei ole emaili aadress!
E-maili on vajalik!
This email is already registered!
Salasõna on vajalik!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Nõustumine on vajalik.
E-Mail või parool on vale!

Paw Patrol

Määra langev suund

10 toode(t)

 • Paw Patrol. Nuputame!

  Saa tuttavaks Käpapatrulli meeskonnaga. Nüüd saad ka sina olla osa sellest ning lahendada põnevaid olukordi koos vahvate koertega. Multifilmist tuttav!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Paw Patrol. Seikleme koos!

  Tõtta PAW Patroli kutsikatega kaasa - sind ootavad kolm lahedat lugu! Loe, kuidas Ryder ja kutsikad aitavad rongil ummikust pääseda, rannas tulekahju kustutada ja Chase´ile üllatuspidu korraldada. Loe valjusti ja ärata lood ellu!
  Rohkem infot
  12,99 €

 • Multikasõbrale 2018. Paw Patrol

  Siin saad taas kokku oma väikeste vaprate sõpradega. Võta värvipliiatsid ja värvi kõik pildid kenasti ära! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Paw Patrol. 5 minuti lood

  Tõtta koos käpapatrulli ühtse meeskonnaga hädasolijatele appi! Siit raamatust leiad viis toredat lugu. Saad lugeda kosmoselaevast, teatrietendustest, väikesest hanepojast, ohtlikust rattasõidust ja võitluskunstidest. Iga loo lugemiseks kulub umbes viis minutit - täpselt parajad unejutud!
  Rohkem infot
  8,99 €

 • Paw Patrol. Suur värvimisraamat

  Paw Patrolil on kogu aeg tegemist ja nad ootavad, et sa neile appi tuleksid! Värvi toredaid pilte ja lahenda mõned ägedad mõistatused - tegevust jätkub tükiks ajaks!
  Rohkem infot
  5,99 €

 • Paw Patrol 2019/01 - kingituseks polaroid kaamera

  Rohkesti lahedat ajaviidet koos Paw Patrol tegelastega. Ajakirjas leiad värvimist, nuputamist ja kirjutamist ning põnevad lood!
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Paw Patrol 2019/02 - kaasas kingitus

  Rohkesti lahedat ajaviidet koos Paw Patrol tegelastega. Ajakirjas leiad värvimist, nuputamist ja kirjutamist ning 2 põnevat lugu!
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Paw Patrol. Kirjuta ja kustuta. Mis kell on?

  Paw Patrolil on alati kiire! Õpi koos kutsikatega tundma nii osuti- kui ka numbernäiduga kella! Kirjuta kaasasoleva pliiatsiga raamatusse õiged kellaajad. Kui vaja, saad leheküljed puhtaks pühkida ja uuesti proovida.
  Rohkem infot
  6,99 €

 • Paw Patrol. Päästjad on juba teel

  Tegutse koos kutsikatega ja loe, millised seiklused sel korral ees ootavad. Haara pliiatsid või vildikad ja muuda pildid värviliseks. Kus kutsikatel abi vaja, seal nuputa koos nendega. Kaasas kleepsud.
  Rohkem infot
  3,99 €

 • Paw Patrol. Minu esimene pusleraamat

  Siin saad tuttavaks PAW Patroli vaprate liikmetega. Mängimiseks võta lihtsalt pusletükid välja ja pane seejärel õigetesse kohtadesse tagasi. Kõikide pusledega saad mitu-mitu korda mängida! Raamatust leiad 5 puslet.
  Rohkem infot
  7,99 €

Määra langev suund

10 toode(t)