×

Loo konto

Kasutaja info

Login andmed

või logi sisse

Eesnimi on vajalik!
Perekonnanimi on vajalik!
First name is not valid!
Last name is not valid!
See ei ole emaili aadress!
E-maili on vajalik!
This email is already registered!
Salasõna on vajalik!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Nõustumine on vajalik.
E-Mail või parool on vale!

Spider-Man

Hämmastav Ämblikmees ehk Peter Parkeri teine mina on juba aastakümneid hoidnud vankumatut esikohta väikeste poiste lemmikkangelaste hulgas. Võideldes kummaliste olenditega kurjuse vastu ja headuse eest, on see ämblikult hammustada saanud poiss sooritanud ühe kangelasteo teise järel - jättes oma tõelise isiku alati saladuseks. Vaprast Peter Parkerist saab lugeda eraldi koomiksiraamatutest, lisaks saab nuputamisraamatutes lahendada Ämblikmehe seiklustega seotud ülesandeid. Lemmikkangelasega seotud raamatud võivad ahvatleda lugema ka tõrksalt raamatuid kätte võtvaid poisse.

Määra langev suund

5 toode(t)

 • Spiderman Homecoming. Nuputa ja kleebi!

  Söösta koos Ämblikmehega uue kleepsuraamatu seikluste keerisesse. Kasuta kleepsusid ja meisterda Ämblikmehele uus ülikond, lõpeta lugusid ja lahenda nuputamisülesandeid. Lisaks ootavad sind labürindid, palju värvimist ja muud põnevat! NB! Tegemist on viimaste koopiatega, mille kaaned on pisut kannatada saanud, sisu sellegipoolest aegumatu!
  Rohkem infot

  Tavahind: 3,80 €

  Soodushind 1,00 €

 • Multikasõbrale 2019. Spiderman

  Sukeldu suurlinna tuledesse ja võitle koos ämlikmehega kurjamite vastu! Võta pliiatsid või kriidid ja anna talle värvidega vunki juurde! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • 14,99 €

 • Spiderman. Värvi veega!

  See raamat on väikesele kunstnikule tõeline maiuspala! Uuri välja, millised vahvad värvid siin lehekülgedel peituvad – vaja läheb ainult pintslit ja vett! Värviplekkide pärast pole vaja muretseda!
  Rohkem infot
  3,99 €

 • Spiderman. Nuputamisraamat. Kaasas kleepsud!

  Ämblikmehel ja ta sõpradel on käed-jalad tööd täis! Lahenda sinagi põnevaid nuputamisülesandeid, mängi ja värvi vingeid pilte! Kaasas kleepsud!
  Rohkem infot
  2,99 €

Määra langev suund

5 toode(t)