Kalle satub jäätisekohvikut otsides treeningsaali ja nõustub osalema tasuta proovitunnis. Kuidas Kallel treeningul läheb? Kas lugu lõppeb uinaku või einega? Loe ja ela kaasa!
Seekordne Koomiksikogu on pühendatud onu Robertile, kes seikleb koomiksiraamatutes nüüdseks juba 75 aastat. Tema meelekindlus, nutikus ja õiglane käitumine on kõigile eeskujuks. Toriseva ja viriseva kesta all on peidus kuldne süda ja armastus oma perekonna vastu. Seekordses pikas loos astub Robert McPart vastu oma saatusele. Palju õnne, vana seikleja.
Läki randa! Ja mitte lesima – see on ammu moest läinud. Nüüd mängime rannavõrkpalli, kus on olulised vaid rünnak ja kaitse. Ja neid põnevaid löökide nimetusi ei mõelnud Jõnn omast peast välja, tõesõna! Hoogsat ja sportlikku lugemist!