Uuri ja avasta. 123

9.99

Õpime meie toredas linnakeses loendama! 12 tugeva klapi sees on ka piiluaugud! Sinu laps on valmis maailma avastama. Raamt ärgitab kasutama motoorikat; toetab mõistmise ja sõnavara arengut; rõõmustab avastuste ja üllatustega.

Laos

Õpime meie toredas linnakeses loendama! 12 tugeva klapi sees on ka piiluaugud! Sinu laps on valmis maailma avastama. Raamt ärgitab kasutama motoorikat; toetab mõistmise ja sõnavara arengut; rõõmustab avastuste ja üllatustega.

Tootekood: 8062310
Kategooriad:, ,
Ilmumisaasta

Köide

CE märk

Hoiatus

EAN

Lehekülgede arv

10 lk

Mõõtmed

180×180

Sulle võib meeldida ka...

 • Uuri ja avasta. Ookean

  Avasta ja uuri maailmamere asukaid – raamatus on 12 tugevat piiluavadega klappi. See raamat süvendab sõrmede motoorikat, arendab sõnavara ja arusaamist, tutvustab mereasukaid nende elupaigas.

  9.99
 • Koduaed. Veedame toredalt aega

  Avasta aiapidamise kunst! Uuri lähemalt bonsaide, kokedama ja zen-aia kohta. See raamat sobib kõikidele kunstnikuhingega uudishimulikele. Herbaarium, miniaiake pudelis, linnumaja, lillevanikud—Tee ise, see pole üldse raske!

  5.99
 • Uuri ja avasta. Loomad

  Uuri ja avasta loomade, lindude ja kalade elupaiku – raamatus on 12 tugevat piiluavadega klappi! Väikelaps on valmis maailmas avastama. See raamat tutvustab loomi ja nende elupaiku, arendab võrdlemisoskust ja sõnavara, pakub uurimisvõimalusi ja üllatusi.

  9.99
 • Kes elab aias?

  Uuri lähemalt väikeste aiaasukate kohta! Raamat sobib noortele maailmaavastajatele, kellele meeldib meisterdada! Tammetõrutõuk, papis mesitaru, pähklikoorest kilpkonn, liikuv madu, tore tigu – kõiki neid on käepärastest materjalidest lihtne ise teha.

  5.99
 • Uuri ja avasta. Sõnad

  Õpime uusi sõnu, mis võivad ette tulla koolis, talus ja mujalgi – raamatus on 12 tugevat piiluavadega klappi. See raamat süvendab sõrmede motoorikat, arendab sõnavara ja arusaamist, toetab emotsionaalset arengut.

  9.99
 • Maailma lapsed

  Avasta, millist elu elavad lapsed ümber kogu maailma! Me uurime kõike alates toidust kuni perekonnani ja õpime tervitama uusi sõpru paljudes keeltes. Loe, kus on viisakas süües luristada ja pannakse tervituseks ninad kokku, saa teada, kus koolitee kulgeb mööda köisraudteed või kus magatakse ahju peale tehtud asemel! See põnev raamat aitab piiluda maakera eri paikades elavate laste igapäevaellu ja õpetab hindama meie erinevusi ja kogu imelist maailma!

  11.99
 • Vee ääres

  Jõed, tiigid, veesilmad – mida loomad nendeta teeks? Ilma veeta ei jääks nad ellu. Mõned elusolendid lausa elavadki vees, sügaval veepinna all. Tule koos meiega uurima veeäärsete ja veealuste asukate maailma. Selles vahvate piltidega raamatus on palju avastamisrõõmu!

  9.99
 • Uuri ja avasta. Ehitame

  Uuri ja avasta, mis ehitusplatsil toimub – raamatus on 12 tugevat piiluavadega klappi! Väikelaps on valmis maailma avastama. See raamat tutvustab ehitusplatsil toimuvat, arendab võrdlemisoskust ja sõnavara, pakub uurimisvõimalusi ja üllatusi.

  9.99
 • Uuri ja avasta. Kes!

  Uuri ja avasta metsaloomi – tugevast papist klappides on ka piiluaugud! See raamat tutvustab loomi ja nende elupaiku; arendab võrdlemisoskust ja sõnavara; pakub uurimisvõimalusi ja üllatusi.

  9.99
 • Imeline loodus

  See tore raamat äratab ellu imelised loodushääled. Mine uurimisretkele metsa, mägedesse ja mujalegi, kaaslasteks 18 loodusest pärit heli ja üks vahva lauluke! Sumisevatest mesilastest ja säutsuvatest lindudest sahisevate lehtede ja kõmiseva kõueni – kõik need selle raamatu loodushääled aitavad väikestel loodussõpradel laia maailma avastada.

  14.99