Värvin osavalt joonte sees. Minu parimad sõbrad

4.49

Nii lahe! Tänu laiadele ja paberist kõrgematele piirjoontele värvin sama osavalt kui suured!

Laos

Nii lahe! Tänu laiadele ja paberist kõrgematele piirjoontele värvin sama osavalt kui suured!
Tootekood: 5052408
Kategooriad:, ,
Ilmumisaasta

Köide

CE märk

EAN

Lehekülgede arv

48 lk

Mõõtmed

195×200

Sulle võib meeldida ka...

 • Minu esimene pood

  Eelkooliealistele mõeldud haarav õppimisraamat, milles saab asju õigesse kohta paigutada ja sorteerida. Laps saab lõbusasti mängudetailide abil eri ülesandeid sorteerida ning samal ajal vahva interaktiivse raamatu abil maailma tundma õppida. Arendab peenmotoorikat, õpetab paaride leidmist ja maailma tundma.

  9.99
 • Koduaed. Veedame toredalt aega

  Avasta aiapidamise kunst! Uuri lähemalt bonsaide, kokedama ja zen-aia kohta. See raamat sobib kõikidele kunstnikuhingega uudishimulikele. Herbaarium, miniaiake pudelis, linnumaja, lillevanikud—Tee ise, see pole üldse raske!

  5.99
 • Kes elab aias?

  Uuri lähemalt väikeste aiaasukate kohta! Raamat sobib noortele maailmaavastajatele, kellele meeldib meisterdada! Tammetõrutõuk, papis mesitaru, pähklikoorest kilpkonn, liikuv madu, tore tigu – kõiki neid on käepärastest materjalidest lihtne ise teha.

  5.99
 • Uuri ja avasta. Paw Patrol

  Uuri ja avasta Seikluste lahte koos Käpapatrulliga. Raamatus on 12 tugevat piiluavadega klappi!

  9.99
 • Uuri ja avasta. 123

  Õpime meie toredas linnakeses loendama! 12 tugeva klapi sees on ka piiluaugud! Sinu laps on valmis maailma avastama. Raamt ärgitab kasutama motoorikat; toetab mõistmise ja sõnavara arengut; rõõmustab avastuste ja üllatustega.

  9.99
 • Imeline loodus

  See tore raamat äratab ellu imelised loodushääled. Mine uurimisretkele metsa, mägedesse ja mujalegi, kaaslasteks 18 loodusest pärit heli ja üks vahva lauluke! Sumisevatest mesilastest ja säutsuvatest lindudest sahisevate lehtede ja kõmiseva kõueni – kõik need selle raamatu loodushääled aitavad väikestel loodussõpradel laia maailma avastada.

  14.99