Näitan kõiki 5 tulemust

 • Maša ja Karu. Kleebi ja värvi

  Kleepsudega värvimisraamat aitab väikestel kunstnikel meenutada, missuguseid värve kasutada! Vali lihtsalt õige tegelasega kleeps ja paiguta pildid kõrvale, mida soovid värvida. Nii saad igal ajal vaadata, mis värvi pliiatseid kusagil vaja läheb. Värvide kopeerimise võimalusega värvimisraamat annab lastele võimaluse treenida värvitaju ja kelisi oskusi, pakkudes samas palju rõõmu – tulemuseks värviline tegelane, kes näeb välja täpselt samasugune kui nende lemmikmultikas!

  3.99
 • Maša ja Karu. Šablooniraamat

  See raamat on mõeldud kõikidele noortele kunstnikele, kes soovivad saavutada vilumust ja enesekindlust oma lemmiktegelaste joonistamisel. Raamatuga on kaasas šabloonileht, mille kujutised aitavad täita siinseid lehekülgi nii “Maša ja Karu” tegelaste kui ka ilusate raamite, tähekeste, südamete ja lumehelvestega. Lapsed tunnevad end tõelise raamatuillustraatorina, sest just nemad otsustavad, kuidas pilt lõpetada! Kui raamat on täis joonistatud, saab šabloonid abil kaunistada ka märkmiku lehti või teha muid ägedaid kunsti-ja meisterdamistöid!

  3.49
 • Maša ja Karu. Vahvad lood

  Mõnusalt paks uus kogumik Maša ja Karu lugudest.

  Nagu ikka, jagub Mašat kõikjale ja temaga on rohkem või vähem hädas kogu metsarahvas. Mõnikord on tüdrukutirtsust siiski abi ka, näiteks aitab ta huntidel kiirabibussi remontida. Mis edasi saab, loe juba raamatust. Maša läheb ka koos Karuga reisima, luiskab Pandaga võidu ja võtab veel igasuguseid vahvaid asju ette. Raamatus on kaheksa toredat lugu. Naerupahvakud tagatud!

  14.99
 • Maša ja Karu. Värvi ja kleebi

  Selle toreda värvimisraamatuga on kaasas kleepsud, mis aitavad väikesel kunstnikul õigeid värve valida. Tuleb leida vaid leheküljele sobiv kleeps, see kohale panna, ja ongi värvimiseks eeskuju olemas! Palju värvilisi hetki Maša ja Karu seltsis!

  3.49
 • Maša ja karu. Värvimisraamat

  Karu unistab kosmosesse lendamisest. Ta ehitab raketi, et koos Mašaga Kuu peale kihutada. Võta oma pliiatsid-vildikad ja tee oma sõprade seiklustest kosmiliselt värviline teekond!

  3.49