Veebipoe EGMONT.EE (edaspidi Veebipood) omanik on AS EGMONT ESTONIA (registrikood 10390976), asukohaga Laki 26, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamise juhend

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Juhul, kui tellimuse summa ületab 50 €, siis postikulu ei rakendu. Üle 100 € tellimusega kaasneb tasuta kingitus. Kingituse valik ilmub, kui peale toodete lisamist vaadata ostukorvi sisu. NB! Tasuta kingituse kampaania on kehtiv ainult eraisiku tellimustele. Ühele kliendile väljastatakse maksimaalselt 1 kingitus ühes kuus.

Kohaletoimetamise viisid

Kaupu saadetakse Eestisse. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kokkuleppel. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi valiku juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Kui olete tellinud ettetellitava toote, siis saadetakse tellitav kaup 3-7 päeva jooksul peale oletatavat ilmumisaega. Kui soovite teised tooted saada varem kätte, siis palun esitage tellimused eraldi.

Mõningaid ajakirju on võimalik tellida ka välismaale. Välismaale tellimiseks võta ühendust KE Ajakirjanduse OÜ-ga, www.ke.ee, info@ke.ee või telefonil 64 11 753

“Tulen ise järele” tellimusi hoiustatakse kontoris kuni 30 päeva, alates Kliendi teavitamisest. Peale seda perioodi saadetakse tellimus hoiustamiseks pealattu. Tellimuse väljastamisel pealaost lisandub tellimusele kaupade käsitlus- ja hoiukulud 10€. Kui Klient soovib pealattu tagasi saadetud tellimuse tühistada, makstakse kliendile raha tagasi avalduse alusel, millest on maha arvatud kaupade käsitlus- ja hoiukulud. 6 kuu möödudes pealattu saatmisest tühistatakse tellimus automaatselt ilma Kliendile teavitust saatmata.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@egmont.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@egmont.ee või helistades telefonil: 6461214.

Isikuandmete kaitse

Oma isikuandmete edastamisega registreerimisel, tellimuste vormistamisel ja uudiskirja tellimisel kinnitab klient oma nõusolekut antud andmete töötlemiseks. Saadud andmeid võib Veebipood kasutada suunatud pakkumiste tegemiseks. Andmeid säilitatakse ja töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele. Kolmandatele pooltele edastab Veebipood andmeid vaid seaduses sätestatud korras ning kliendi poolt tellitud teenuste osutamiseks, seda vaid ulatuses, mis on teenuse osutamiseks vajalik. Ligipääs isikuandmetele on üksnes selleks volitatud inimestel. Veebipoe kasutajakonto sulgemiseks võtke ühendust meili teel info@egmont.ee Kui soovite, et teie või teie lapse nimi eemaldataks lehel toodud auhinnamängu võitjate nimede hulgast, andke sellest teada meili teel info@egmont.ee, viidates samale telefoninumbrile, millega mängus osaleti. Veebipoe tootekirjeldustes, uudis- või reklaamtekstides võib esineda veebilinke, mis viivad kolmandate osapoolte veebilehele kas tekstilingina või reklaambänneri kaudu. Kolmandate osapoolte veebilehtedel kehtivad sealsed isikuandmete kaitse tingimused. Enne kolmandate osapoolte veebilehtede kaudu isikuandmete edastamist tutvuge seal kehtivate isikuandmete töötlemise tingimustega. Veebipood ei vastuta nendel veebilehtedel kehtivate kasutustingimuste eest. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@egmont.ee või helistada telefonil: +372 6461214. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.