Autod. Värvimisraamat

3.99

Värvi koos kõige lahedamate autodega. Kaasas ägedad kleepsud!

Laos

Värvi koos kõige lahedamate autodega. Kaasas ägedad kleepsud!

Tootekood: 5012209
Kategooriad:, ,
Silt:
Autor

Ilmumisaasta

Köide

CE märk

Hoiatus

EAN

Lehekülgede arv

24 lk

Mõõtmed

210×297

Sulle võib meeldida ka...

 • Autod. Nuputamisraamat

  Liitu legendaarse Pikne McQueeniga, kui ta üritab kaitsta oma meistritiitlit. Kihuta läbi labürindi, peatu Guido ja Luigi juures, värvi ära Pikse suur rivaal Jackson Torm ja tee muudki põnevat!

  3.99
 • Autod. Värvimisraamat

  Liitu vabatahtlikuna missiooniga, et hoida ära kuritegu maailma karikavõistlustel! Rända koos Matu ja tema uute salaagentidest tabada ja päästa Matu vana hea semu Pikne MqQueen. Jäädvusta koos Matuga teha spiooniseikluse kõige mälestusväärsemad hetked! Võta oma lemmikpliiatsid ja selle raamatuga kaasas olnud kleepsud ning asu tegudele!

  3.49
 • Autod. Värvimisraamat

  Liitu vabatahtlikuna missiooniga, et hoida ära kuritegu maailma karikavõistlustel! Rända koos Matu ja tema uute salaagentidest sõpradega riigist riiki, et kurikaelad tabada ja päästa matu vana hea semu Pikne McQueen. Jäädvusta koos Matuga tema spiooniseikluse kõige mälestusväärsemad hetked! Võta oma lemmikpliiatsid ja selle raamatuga kaasas olnud kleepsud ning asu tegudele!

  3.49
 • Autod. Värvimisraamat

  Kas oled valmis rallitama koos kuulsa Pikne McQueeniga, Cruz Ramireze, Matu ja nende sõpradega? Gaas põhja ja rajale! Otsi nüüd oma vildikad või pliiatsid, kääri käised üles ja asu tegudele!

  3.49