Head tuttavad multikatest

1.003.49

Nuputa, kleebi, värvi ja veeda mõnusalt aega koos multikatest tuttavate tegelastega. Kaasas tore kingitus.

Laos

Nuputa, kleebi, värvi ja veeda mõnusalt aega koos multikatest tuttavate tegelastega. Kaasas tore kingitus.

Tootekood: MSK2301
Kategooriad:,
Köide

CE märk

Hoiatus

EAN

Lehekülgede arv

24 lk+ 24 lk + 16 lk + kingitus

Mõõtmed

210×297

Sulle võib meeldida ka...

 • Encanto. Värvimisraamat

  Selles ilusas kleepsudega värvimisraamatus saad kaasa elada imetabase Madrigali perekonna tegemistele. Võta välja oma lemmikpliiatsid ja naudi värvimist!

  3.99
 • Cocomelon. Värvime ja kleebime!

  Selles värvimisraamatus on kleepsud, mis on väikesele kunstnikule eeskujuks õigete värvide valikul. Lihtsalt võta õige tegelastega kleeps ja aseta see selle joonistuse kõrvale, mida soovid värvida. Nii saad hõlpsasti järele vaadata, milliseid värve sellel pildil kasutada. Värvimisraamat aitab väikestel lastel arendada tajumisvõimet ja käelisi oskusi, pakkudes neile samal ajal suurt loomerõõmu – luua värviline tegelane, kes näeb välja täpselt selline nagu tema lemmikmuinasjutus!

  3.99
 • Encanto. Filmiraamat

  “Encanto” on lugu Madrigalide erilisest perekonnast. Nad elavad varjatult Columbia mägedes imetabases majas, elujõus pakatavas külakeses, imelises nõiutud paigas ehk encantos. Võluvägi, mis encantos peitub, on andnud pere igale lapsele haruldase võime, alates üleloomulikust rammust kuni ravitsemisoskusteni. Aga mitte Mirabelile. Kui Mirabel avastab, et encanto võluvägi on ohus, otsustab ta, et tema on selle erilise perekonna viimane lootus.

  9.99