Ibra. Poiss, kes leidis oma tee

4.9514.19

Ibra on lugu tänaval üles kasvanud poisist, kellest sai suur kangelane.

Laos

Kui ta oli kuueaastane, varastas keegi tema ägeda BMX-jalgratta ja seejärel hakkas temagi rattaid „ärandama”.

Kümneaastaselt pidi ta oma armsast õest lahku kolima. Kui ta oli 13-aastane, nõudsid teiste laste vanemad, et ta jalgpalliklubist välja visataks.

Nüüd aga on ta Rootsi kuulsaim jalgpallur, kes mängib Manchesteri Unitedis ja teenib miljoneid. Tal on taekwondo’s must vöö ja oma kodumaal on ta populaarsem kui kuningas. Ibra on lugu tänaval üles kasvanud poisist, kellest sai suur kangelane.

See lugu toob meile pisarad kurku, aga annab samas lootust, et need, kellel on küllaldaselt tahtmist, annet ja sihikindlust, võivad alati leida oma tee ja sealjuures tippu jõuda.

Tootekood: 8051702
Kategooriad:, , ,
Kaal 1 g
Lehekülgede arv

208lk

Autor

Mõõtmed

170×245

Köide

Lisamise kuupäev

2016-12-15 00:00:00

Ilmumiskuupäev

2016-12-15 00:00:00

EAN

Sulle võib meeldida ka...

 • LasseMaia detektiivibüroo. Jalgpallimõistatus

  LasseMaia detektiivibürool on uus töö! Seeria neljandas osas hakkavad kummalised asjad juhtuma keset jalgpalli sõpruskohtumist naaberlinna võistkonnaga. Mis on toimunud, kes on kahtlusalused? Lasse ja Maia juba uurivad!

  6.14
 • SUAREZ. SA POLE KUNAGI ÜKSI

  Suarez – Kui ta Barcelonasse tuli, sai võimas MSN-kolmik hoo sisse! Leo Messi, Luis Suárez ja Neymar mängivad jalgpalli nii, nagu oleksidnad üksteist eluaeg tundnud. Tegelikult oli aga Luisi tee tippu hoopis pikem ja keerulisem kui ta meeskonnakaaslastel. Enne sihile jõudmist pidi ta ületama mitmeid raskusi, just nagu mõne hea märulifilmi kangelane. Kuid kõige raskemaks vastaseks tema teel unistuste poole osutus… Luis Suárez.

  Sirvi raamatut siit!

  14.19
 • Neymar-0

  Neymar

  4.9514.19

  Neymar

  Kolmeaastasena jäi Neymar da Silva Santos Júnior magama, pall kaisus. Ja palle kogus ta igal võimalusel, kuni viimaks oli tal neid tervelt viiskümmend. Kodus ründas ta palliga toole ja tugitoole ning ta esimeseks väravaks oli diivan. Tänapäeval manööverdab ta samasuguse kergusega maailma suurimatel jalgpallistaadionidel. Tundub, nagu oleks pall ta jala külge otse liimitud. Ta tehnika, triblamine, trikid ja väravad on suisa muinasjutulised.

  See rikkalikult illustreeritud raamat räägib meile, kuidas Neymar õppis palli mängima, kuidas temast sai fännide suur iidol, mis väärtused on talle olulised, milline on pere roll tema elus ja kuidas ta lõõgastub.

  Sirvi raamatut siit!

  4.9514.19
 • FIFA World Cup. Nuputamis- ja värvimisraamat

  Kas ka sina ootad juba õhinaga jalgpalli maailmameistrivõistlusi?

  Saa tuttavaks 2018. aastal Venemaal toimuvate jalgpallimaailmameistrivõistluste maskoti Zabivakaga ja lahenda põnevaid nuputamisülesandeid. Testi oma teadmisi jalgpalli ajaloost ja tänapäevast, lahenda jalkasudokusid ning värvi koos sõbraga lõbusat penaltimängu. Kaasas kleepsud!

  NB! TEGEMIST ON KOOPIATEGA, MILLE KAANED ON PISUT KANNATADA SAANUD, SISU SELLEGIPOOLEST AEGUMATU!

  0.504.99
 • Hirmus Henry ja jalgpallihull

  “Küll see Henry on üks hirmus poiss!” hüüavad kõik täiskasvanud nagu ühest suust. Henry aga ei tee sellest väljagi. Tema korraldatud jamadest ja naljakatest tempudest selle ägeda sarja lood räägivadki. Selles raamatus täiendab Henry Peteri päevikut, annab jalgpalliväljakul endast parima, käib emaga poes ja kohtub ootamatult taas oma verivaenlasega. Nagu ikka, on tulemus võrdlemisi hirmus …

  3.996.99
 • FC Friigid-0

  FC Friigid

  2.007.56

  FC Friigid

  Haarav ja lõbus jalgpallilugu räägib sõprusest, meeskonnavaimust ja lastest, kes ei osutu valituks.

  2.007.56