Siia sobivad hästi kõik meie ajakirjad (välja arvatud Miki Hiir ja Miki Hiire koomiksikogu).
Aga lisaks aitab see korras hoida laste joonistused ning värvimis- ja nuputamisraamatud.
Ühel õhtul räägib Christopher Robin Karupoeg Puhhile tähtkujudest. Hiljem, kui Puhh ja Notsu lageda taeva all pikutavad, üritab Puhh selgitada, et taevas on vankreid ja igasugu muid asju. Peagi tundub, et ka nende sõpradel on seal üleval oma “kujutähed”.
Tule koos Karupoeg Puhhi ja tema sõpradega mängima! Armsas värvimisraamatus on suured pildid, mida on lihtne värvida. Otsi pliiatsid välja ja asu tööle!
Siia sobivad hästi kõik meie ajakirjad (välja arvatud Miki Hiir ja Miki Hiire koomiksikogu).
Aga lisaks aitab see korras hoida laste joonistused ning värvimis- ja nuputamisraamatud.
Karupoeg Puhh ja tema sõbrad elavad Saja Aakri metsas. Ühel päeval läks Puhh mett otsima ja sellest sai alguse üks ilmatuma põnev seiklus. Otsi välja oma kõige rõõmsavärvilisemad pliiatsid ja vildikad ja saa osa karupoeg Puhhi ja tema sõprade põnevatest seiklustest!
Tere tulemas Saja Aakri metsa! Tule koos teiste sõpradega Karupoeg Puhhi sünnipäevapeole, aita Jänesel hea tuju taas üles leida, mängi pisikese Ruuga ja tee palju muudki! Iga loo lugemiseks kulub umbes viis minutit, mistõttu need sobivad suurepäraselt unejutuks, aga ka niisama lugemiseks, igal ajal!