LasseMaia detektiivibürool on uus töö! Seeria kolmandas raamatus kaovad tsirkuses etenduse ajal pealtvaatajate rahakotid, telefonid ja väärtasjad. Kes on kurjategija? Lasse ja Maia juba uurivad!
“Raamatukogumõistatuses“ kaovad Valleby raamatukogust väärtuslikud raamatud. Kuidas see ometi võimalik on, kui kõik hinnalised raamatud peaksid häiresüsteemi undama panema?
7 uut ja vahvat lugu Laurast, kes on rõõmsameelne ja asjalik väike tüdruk, kellel on isa, ema, mõmmi ja sõbrad ja kes käib lasteaias. Raamat on kirjutatud trükitähtedes, et väike lugeja saaks ka oma lugemisoskust harjutada.
Egmonti uus nooremale koolieale suunatud juturaamatute sari saab alguse siit! Esimesteks pääsukesteks on Lasse ja Maia detektiivilugude sarja kaks esimest raamatut.
Siia sobivad hästi kõik meie ajakirjad (välja arvatud Miki Hiir ja Miki Hiire koomiksikogu).
Aga lisaks aitab see korras hoida laste joonistused ning värvimis- ja nuputamisraamatud.