| Kaal | 1 g |
|---|---|
| Lisamise kuupäev | 2018-10-03 00:00:00 |
Seotud tooted
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 69
6.66€Tuleb välja, et kuulujuttudel on tõepõhi all: üle ilma kuulsad ja ilmatu kallihinnalised kullast ja kalliskividega ehitud munad ei olegi kunstnik Faraday enese looming! Kust need tegelikult pärit on, loe juba pöörasest seiklusest, kuhu satuvad korraga nii onu Robert, Kuldar Kullatera ja John McCelm!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 88
7.99€Donaldil on plaanis üllatada Daisyt romantilise väljasõiduga – ta pakib hoolikalt asjad ja kõik sujub kenasti, kuniks tema tee ristub vanglast plehku pannud penipoistega.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 89
7.99€Meie sõbrad tegutsevad üheskoos, kui tuleb minna kaugele põhja päästemissioonile. See on põnev “Eelkäijate kroonikate” peatükk, kus ei puudu ka salapärased krabiolendid! Jahedat seiklemist!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 90
7.99€Nautilus on tagasi! Salapärase allveelaeva pardal seiklev kapten Nemo ja tema kartmatu meeskond peavad laskuma meresügavusse, et tuua sealt alusele hädavajalikku kütust. Ühtäkki tundub aga, et keegi tundmatu püüab nende plaani nurjata. Kes ta on ja mida ta soovib? Vaenlase rünnakud muudavad suhted Nautiluse pardal pingeliseks ja meie sõpradel tuleb taas üksmeel leida.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 86
7.99€Donald on välja teenitud puhkusereisil ja lebab mõnusasti palmi all. Ootamatult ilmub välja Jõnn, kelle arusaam õigest puhkusest on sootuks teistsugune. Puhkame lugedes koos nendega!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 77
6.66€Onu Robert käib ajaga kaasas ja avab moodsa ning sõbraliku panga. Kahjuks ei taha pardilinlased oma rahajuttudega tema poole pöörduda. Miks ometi? Miki võtab Minni palvel müsteeriumite lahendamisest puhkuse ja sõidab roninga tema juurde mägedesse. Reis on pikk ja paneb Miki kannatuse proovile. Donaldil avaneb võimalus proovida hulljulgeid trikke, mille jaoks on tarvis sellist õnne, mida tal harilikult ei ole… Kaasaelamist ja seiklusi on selles koomiksikogus palju!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 68
6.66€Seekordses koomiksikogus läheb suuremat sorti jutuvestmiseks! Suurel suvepeol saavad kokku pardipere liikmed ja Miki ning igaühel on rääkida mõni tore lugu. Miki näiteks räägib sellest, kuidas ta ajas salapärase krimikirjaniku jälgi, kuna suve oodatuimal kriminullil puudus viimane lehekülg ja lugejad ei saanudki teada, kes sooritas kuriteo! Super-Part peab rinda pistma ülitugeva kurjategijaga, samas kui ta ise tundub olevat pehmelt öeldes pisut vormist väljas. Teises Super-Pardi loos õnnestub penipoistel pihta panna Super-pardi imerelv, aga kuidas see töötab ja milles seda üldse kasutatakse? Seiklusi jagub ka Donalide, onu Robertile ja McCelmile ning isegi Jõnn Pardile! Tänu leidur Leole aga saavad kõik pardilinlased veeta unistuste puhkust koduaiast lahkumata.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 98
7.99€Kui sugulased põnnidele teaduslaagrisse järele lähevad, siis selgub, et see on kadunud koos laagrilistega musta auku. Kuidas sai must auk tekkida, kuhu see viib ja kellel on piisavalt nutti, et pisikesed sealt kätte saada? Ja miks penipoisid pärast linnapealt autasu saavad? Kuuma suvelugemist meie Hiirelinna ja Pardilinna sõprade seltsis!









