Lisamise kuupäev | 2015-01-19 00:00:00 |
---|

Miki Hiire eriväljaanne 1/2017 – kaasas kingitus
2.49€
Laost otsas
Seotud tooted
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 87
Onu Roberti õnnemünt on pealtnäha tavaline kümnesndine…Aga kas ikka on? Kui münt pärast üht penipoiste röövimiskatset ootamatult ringlusesse läheb, saab alguse terve juhtumiste jada.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 58
Pardilinna kimbutab salapärane pahalane, kelle relvast väljuvad kiired viivad rivist välja nii täiesti tavalised asjad kui ka ülimalt keerulised tehnikavidinad. Super-Part ja Leidur Leo on temaga püsti hädas.
Onu Robert laseb ehitada labürindi, et tema raha oleks kindlalt kaitstud. Penipoisid ei lase end sellest eksitada, kui oma suureks ehmatuseks kohtuvad nad labürindis tigeda Minotaurosega!
Donald ja Jõnn tutvuvad McPardi Luureagentuuri kuulsusrikka ajalooga.
256 padupõnevat lehekülge!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 74
Algamas on maailma spordimängud ja Pardilinna esindab üsna kummaline võistkond. Kaalul on rohkematki kui vaid medalid. Miki ja Kupi sõbrunevad tulnukaga, kes on tehtud veest. Tulnukas palub abi ning asja uurides jõutakse väga kummalise muuseumini. Hiljem kohtuvad sõbrad taas, kuid seekord kaugel Islandil, kus päästmist vajab hoopis keegi muu! Maailma rikkaim part näitab kõigi üllatuseks, et temas on peidus rohkemat kui ihnur ja ta väärtustab enamat kui raha – seda nii asustamata saarel lõksus olles kui oma ettevõtteid juhtides. Mida väärtustad sina? Head lugemist ja kaasamõtlemist!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 80
Jahutus ja meelelahutus täistuuridele! Käes on suvi ja koos puhkusega tähistame ka Koomiksikogu suurt juubelit! Donald, kellel pole raha, et kuskile ära sõita, piinleb koduse kuumuse käes ja igatseb üle kõige konditsioneeri. Leiaks pisukestki jahutust! Appi ruttab meistrimees, keda ta ei oleks oodanud. Miki ja Minni reisivad mägedesse, kus kohtavad huvitava hobiga tegelejaid. Ise võtavad nad ette mõjusa jalgsimatka, mis lõppeb kül (vormist väljas Miki jaoks) üsna kiirelt, sest laagriplatsi otsides leiavad nad kaks kahtlast telki. Ka talus on puhkusemeeleolud – Kalle viib väljasõidule kitsekese Villu, kes on eeskujulik ja vapper puhkaja ning armastab üle kõige suplemist! Sukeldu sinagi seiklustesse!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 85
Doland satub koos filmikangelase Džungli-Joega iidsesse templisse, mis on täis ohte ja lõkse. Onu Robert ootab, et Donald naaseks reisilt väärtusliku aardega, aga sama kavatsevad ka reisiplaane peale kuulanud penipoisid… Pane ennastki valmis ja lähme reisima!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 38
Kas superkangelasi saab olla liiga palju? Kinos võib-olla mitte, aga kui Pardilinna tänavad täituvad isehakanud superkangelastega, jääb Super-Part hätta.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 92
Läki randa! Ja mitte lesima – see on ammu moest läinud. Nüüd mängime rannavõrkpalli, kus on olulised vaid rünnak ja kaitse. Ja neid põnevaid löökide nimetusi ei mõelnud Jõnn omast peast välja, tõesõna! Hoogsat ja sportlikku lugemist!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 88
Donaldil on plaanis üllatada Daisyt romantilise väljasõiduga – ta pakib hoolikalt asjad ja kõik sujub kenasti, kuniks tema tee ristub vanglast plehku pannud penipoistega.