Kaal | 1 g |
---|---|
Lisamise kuupäev | 2019-05-08 00:00:00 |
Seotud tooted
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 68
Seekordses koomiksikogus läheb suuremat sorti jutuvestmiseks! Suurel suvepeol saavad kokku pardipere liikmed ja Miki ning igaühel on rääkida mõni tore lugu. Miki näiteks räägib sellest, kuidas ta ajas salapärase krimikirjaniku jälgi, kuna suve oodatuimal kriminullil puudus viimane lehekülg ja lugejad ei saanudki teada, kes sooritas kuriteo! Super-Part peab rinda pistma ülitugeva kurjategijaga, samas kui ta ise tundub olevat pehmelt öeldes pisut vormist väljas. Teises Super-Pardi loos õnnestub penipoistel pihta panna Super-pardi imerelv, aga kuidas see töötab ja milles seda üldse kasutatakse? Seiklusi jagub ka Donalide, onu Robertile ja McCelmile ning isegi Jõnn Pardile! Tänu leidur Leole aga saavad kõik pardilinlased veeta unistuste puhkust koduaiast lahkumata.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 85
Doland satub koos filmikangelase Džungli-Joega iidsesse templisse, mis on täis ohte ja lõkse. Onu Robert ootab, et Donald naaseks reisilt väärtusliku aardega, aga sama kavatsevad ka reisiplaane peale kuulanud penipoisid… Pane ennastki valmis ja lähme reisima!
-
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 88
Donaldil on plaanis üllatada Daisyt romantilise väljasõiduga – ta pakib hoolikalt asjad ja kõik sujub kenasti, kuniks tema tee ristub vanglast plehku pannud penipoistega.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 69
Tuleb välja, et kuulujuttudel on tõepõhi all: üle ilma kuulsad ja ilmatu kallihinnalised kullast ja kalliskividega ehitud munad ei olegi kunstnik Faraday enese looming! Kust need tegelikult pärit on, loe juba pöörasest seiklusest, kuhu satuvad korraga nii onu Robert, Kuldar Kullatera ja John McCelm!
-
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 86
Donald on välja teenitud puhkusereisil ja lebab mõnusasti palmi all. Ootamatult ilmub välja Jõnn, kelle arusaam õigest puhkusest on sootuks teistsugune. Puhkame lugedes koos nendega!