Lisamise kuupäev | 2015-01-19 00:00:00 |
---|

Miki Hiire eriväljaanne 3/2017 – ilma kingituseta
2.49€
Laost otsas
Seotud tooted
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 47
Uus aasta, uued võimalused! Isegi Donald on optimistlik. Tänu pardipsühholoogia professori abile on ta veendunud, et kui ta mõtleb positiivselt, siis õnnestub ka temal kõik. Aga kuidas on lood siis, kui tuleb võistelda nõbu Hansuga?
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 72
Ühel kenal päeval tukastab Donald oma aias võrkkiiges ega aimagi, et mõni hetk hiljem muutub tema elu alatiseks. Maja poole on teel postiljon, kellel on üle anda salapärane pakk, mille sisu juhatab Donaldi vanasse vilasse, kus aastakümneid varem peitis end Fantomius…Kõuts Karlol veab muudkui viltu, iga väiksemgi näppamine lõppeb vangikongis, nii et ebaõnne vastu tuleb hakata abi otsima nii kokakunstist, vanadelt kolleegidelt kui õnneasjatundjatelt. Donald ja Onu Robert lähevad tülli. Kas kullajõe otsimise katsumused jäävad tõesti nii palju koos rännanud sugulaste viimaseks ühiseks seikluseks?
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 38
Kas superkangelasi saab olla liiga palju? Kinos võib-olla mitte, aga kui Pardilinna tänavad täituvad isehakanud superkangelastega, jääb Super-Part hätta.
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 77
Onu Robert käib ajaga kaasas ja avab moodsa ning sõbraliku panga. Kahjuks ei taha pardilinlased oma rahajuttudega tema poole pöörduda. Miks ometi? Miki võtab Minni palvel müsteeriumite lahendamisest puhkuse ja sõidab roninga tema juurde mägedesse. Reis on pikk ja paneb Miki kannatuse proovile. Donaldil avaneb võimalus proovida hulljulgeid trikke, mille jaoks on tarvis sellist õnne, mida tal harilikult ei ole… Kaasaelamist ja seiklusi on selles koomiksikogus palju!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 58
Pardilinna kimbutab salapärane pahalane, kelle relvast väljuvad kiired viivad rivist välja nii täiesti tavalised asjad kui ka ülimalt keerulised tehnikavidinad. Super-Part ja Leidur Leo on temaga püsti hädas.
Onu Robert laseb ehitada labürindi, et tema raha oleks kindlalt kaitstud. Penipoisid ei lase end sellest eksitada, kui oma suureks ehmatuseks kohtuvad nad labürindis tigeda Minotaurosega!
Donald ja Jõnn tutvuvad McPardi Luureagentuuri kuulsusrikka ajalooga.
256 padupõnevat lehekülge!
-
Miki Hiir. Koomiksikogu 78
Donald on hädas oma äkilise iseloomuga ning pöördub Leo poole, et leiutaja aitaks tal edaspidi teisi solvamata suhelda. Leol on lahendus olemas, kuid kas Donaldi otsused mõjutavad ikka vaid teda ennast? Penipoisid on peale edukat röövi hädas, kui unustavad, kuhu saagi peitsid. Õnneks leiab selle ohutu talupoeg ja raha täis kotid kättesaamine tundub esmapilgul olevat lihtsamast lihtsam. Talupojal on aga ohtlikke abilisi ja penipoiste julgus ning nutikus pannakse korralikult proovile. Miki ja Kupi lähedased on endast väljas, sest kaks sõpra tülitsevad esimest korda elus. Lõpuks selgitavad nad välja ka tüliõhutaja isiku, kellele teevad parasjagu korralikku peapesu, kui kohale ilmub politseipealik isiklikult. Filipile on see tegelane vägagi tuttav…
-