Muinasjutte poistele

7.95

Just väikestele poistele mõeldud värvilises muinasjuturaamatus on kakskümmend vana head muinaslugu, mida on tore lugeda nii unejutuks kui ka niisama ajaviiteks

Laost otsas

See poiste kogumik on ise ka nagu üks tõeliselt põnev seiklus. Siin saad kokku Ali Baba, Pinocchio, Sindbadi, Aladdini, Robin Hoodi ja hulga teiste nutikate tegelastega, igaühel on sulle pajatada eriti seikluslik ja põnev lugu! Raamat ootab pilte vaatama ja lugema või juttu kuulama igas vanuses seiklushimulisi poisse!

Vaata raamatu esimesi lehekülgi siit : http://issuu.com/egmontestonia/docs/muinasjutte_poistele_veebi

Tootekood: 8061146
Kategooriad:,
Kaal 1 g
Lehekülgede arv

160 lk

Mõõtmed

210×285 mm

Köide

Lisamise kuupäev

2011-09-19 00:00:00

Ilmumiskuupäev

2011-09-12 00:00:00

EAN

Sulle võib meeldida ka...

 • Tuletornihaid. 2 Pärlivarga jahil

  Vanaema Rosella juures Tuletorni Majas on olukord ärev: liikvel on varas, kes näppab vanainimestelt raha. Isegi proua Siebenschläferi pärlkõrvarõngad on juba kadunud! Hannesel, Ingal ja Danielil tekib kohe kahtlus, sest vanadekodu juhataja Enno Wunderfassi vennapoeg käitub tõeliselt veidralt. Kolm tuletornihaid jälitavad teda lõbustusparki ja teevad sealses tondilossis ootamatu avastuse.

  11.99
 • Aladdin-0

  Aladdin

  4.007.99

  Aladdin

  Oli kord üks nõiutud koobas ja selles koopas oli peidus salapärane võlulamp…Aegumatu muinaslugu Aladdinist ja võlulambist, kurjast võlurist Jafarist ja kaunist printsessist Jasminist rõõmustab kindlasti väikesi muinasjutusõpru.

  4.007.99
 • Perekond Pikknäpp ja sünnipäevamürgel

  Perekond Pikknäpp jumaldab kõike, mis ei kuulu neile. Nad nagu lihtsalt ei suudaks end sellistest asjadest eemale hoida. Vähemalt mitte isa Suller, ema Piia ja väike Aali. Kuid nad muretsevad natuke Aali suure venna Aksli pärast. Mis temast ükskord saab? Poisile meeldib teha ainult selliseid asju, mida tohib teha, ja ta ei võta kunagi midagi poest ilma maksmata kaasa. Varsti on Aksli sünnipäev ja ainus kink, mida ta soovib on hiigelsuur pulgakomm kommipoe vaateaknal. Küll see näeb isuäratav välja! Perekonna nupukus pannakse nüüd tõsiselt proovile. Aega napib ja neid pidevalt kahtlustav naaber Paul Einmann luurab aias.

  Sirvi raamatut siit!

  5.999.99
 • Armsad lood loomadest

  Selle raamatu armsad lood loomadest toovad looduse imelisuse väikeste muinasjutusõprade unedesse. Raamatust leiad 17 vahvat lugu!

  14.99
 • FC Friigid-0

  FC Friigid

  0.507.56

  FC Friigid

  Haarav ja lõbus jalgpallilugu räägib sõprusest, meeskonnavaimust ja lastest, kes ei osutu valituks.

  0.507.56
 • Perekond Pikknäpp ja kuldteemant

  Aksel oskab enam-vähem kõike – kuid valetada ei oska ta üldse. Perekond Pikknäpu kodus saad kiita ainult siis, kui valetad või näppad teiste asju. Nüüd suunduvad ema Piia ja isa Suller pealinna teemandinäitusele. Aga kes väikesele õele Kriminaalile unejuttu loeb? Naabrimees Paul Einmann on küll lahke, aga kui ta küsib, kus laste vanemad on, läheb kõik nässu. Sest Aksel ütleb juhtumisi tõe välja.

  5.999.99
 • Tuletornihaid 1. Vanaema Rosella ja salajane hülgemissioon

  Pärast seda kui Hannes, Inga ja Daniel klassiekskursioonil hülgekeskusesse heeringavarast märkavad, ei suuda neid enam miski lahutada. Nad võtavad endale nimeks tuletornihaid ja seavad sisse peakorteri vanaema Rosella juurde vanadekodusse. Koos vanaemaga hakkavad nad asja uurima ja õige pea tekib kahtlus, et kalamees Olaf võib tahta hülgeid mürgitatud heeringatega hävitada. Lisaks sellele, et mees kondab ringi hülgekeskuses, võib ta olla süüdi ka rannale uhutud väikese hülgepoja kohutamises. On viimane aeg, et haid sekkuksid! Samas sarjas on ilmunud ka raamat “Pärlivarga jahil”

  Sirvi raamatut siit!

  11.99