Ristikheina ratsatalu. Poniunistus saab teoks

5.9913.99

Tüdrukud ja hobused on aegumatu kooslus. Paljud tüdrukut on unistanud oma hobusest ja see raamat viib nad just sellesse unistuste maailma.
Ideaalne lugemine algajale lugejale. Piisavalt suur kiri ja paraja pikkusega lood.

 

Loe esimest peatükki siit!

Laos

Emma unistus saab tõeks! Ta kolib oma perega Ristikheina ratsatallu. Puudu on õieti veel ainult uus parim sõber. Kas ägedate riietega Viola naabertalust ongi see õige? Kui Emma lemmikponid ära kaovad, peavad tüdrukud ühiselt neid otsima minema. Kas sellest saab uue sõpruse algus?

Isabelle Metzeni illustratsioonid

Linda Schellendorff

armastas juba lapsena ponisid ja seiklusi. Kõige parema meelega kõndis ta sõbrannadega metsas või mõtles lugusid välja. Mis seal siis imestada, et tema raamatutes mängivad peaosa parimad sõbrad ja hobused!

Isabelle Metzen
joonistab sellest saadik, kui pliiatsit käes hoida suudab – seega peaaegu terve elu. Pärast disainiõpinguid on ta illustreerinud laste- ja noorteraamatuid. Väga hea meelega joonistab ta ka oma kaht kassi.

Loe esimest peatükki siit!

Tootekood: 8062009
Kategooriad:, ,
Kaal 1 g
Lehekülgede arv

88 lk

Autor

Mõõtmed

190×255

Köide

Lisamise kuupäev

2020-07-03 00:00:00

EAN

Sulle võib meeldida ka...

 • LasseMaia detektiivibüroo. Moemõistatus

  Maailmakuulus moelooja Jean-Pierre Pariisist külastab Vallebyd, et välja selgitada moeetenduse võitjad. Ent ühtäkki kaob tema armastatud kass Lulu ja kadumisele järgneb ähvarduskiri: kui ta järgmise hooaja moekollektsiooni visandeid ei loovuta, ei näe ta oma kassi enam kunagi! Kõik kardavad – ja aidata saavad nooblit prantslast ainult Lasse ja Maia!

  7.99
 • Beast Quest 1. Tulelohe Ferno

  Avantia kuningriiki on tabanud suur õnnetus – kuri võlur Malvel on ära nõidunud seni kuningriiki kaitsnud Imeolevused ja ainult tõeline kangelane suudab nad nõidusest vabastada. Kas võlur Aduro valitud noor Tom tuleb eluohtliku ülesandega toime?

  1.006.60
 • Perekond Pikknäpp ja sünnipäevamürgel

  Perekond Pikknäpp jumaldab kõike, mis ei kuulu neile. Nad nagu lihtsalt ei suudaks end sellistest asjadest eemale hoida. Vähemalt mitte isa Suller, ema Piia ja väike Aali. Kuid nad muretsevad natuke Aali suure venna Aksli pärast. Mis temast ükskord saab? Poisile meeldib teha ainult selliseid asju, mida tohib teha, ja ta ei võta kunagi midagi poest ilma maksmata kaasa. Varsti on Aksli sünnipäev ja ainus kink, mida ta soovib on hiigelsuur pulgakomm kommipoe vaateaknal. Küll see näeb isuäratav välja! Perekonna nupukus pannakse nüüd tõsiselt proovile. Aega napib ja neid pidevalt kahtlustav naaber Paul Einmann luurab aias.

  Sirvi raamatut siit!

  3.999.99