×

Loo konto

Kasutaja info

Login andmed

või logi sisse

Eesnimi on vajalik!
Perekonnanimi on vajalik!
First name is not valid!
Last name is not valid!
See ei ole emaili aadress!
E-maili on vajalik!
This email is already registered!
Salasõna on vajalik!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Nõustumine on vajalik.
E-Mail või parool on vale!

Uus

Määra langev suund

21-40 / 95

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Ristikheina ratsatalu. Poniunistus saab teoks

  Tüdrukud ja hobused on aegumatu kooslus. Paljud tüdrukut on unistanud oma hobusest ja see raamat viib nad just sellesse unistuste maailma. Ideaalne lugemine algajale lugejale. Piisavalt suur kiri ja paraja pikkusega lood.
  Rohkem infot
  13,99 €

 • Kõige pisemate värvimisraamat. Ükssarvik

  Tänu paberipinnast kõrgematele vahvatele sätendavatele kontuuridele piltide ümber on ka kõige pisematel lihtne värvida nii, et pliiats ei libise üle joone. Nii õpib laps tasapisi järjest paremini käe liikumist kontrollima. Iga pildi juures on näidis, millest väike kunstnik võib pildi värvimisel eeskuju võtta. Sobib alates 2. eluaastast.
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Miki Hiir. Koomiksikogu 68

  Seekordses koomiksikogus läheb suuremat sorti jutuvestmiseks! Suurel suvepeol saavad kokku pardipere liikmed ja Miki ning igaühel on rääkida mõni tore lugu. Miki näiteks räägib sellest, kuidas ta ajas salapärase krimikirjaniku jälgi, kuna suve oodatuimal kriminullil puudus viimane lehekülg ja lugejad ei saanudki teada, kes sooritas kuriteo! Super-Part peab rinda pistma ülitugeva kurjategijaga, samas kui ta ise tundub olevat pehmelt öeldes pisut vormist väljas. Teises Super-Pardi loos õnnestub penipoistel pihta panna Super-pardi imerelv, aga kuidas see töötab ja milles seda üldse kasutatakse? Seiklusi jagub ka Donalide, onu Robertile ja McCelmile ning isegi Jõnn Pardile! Tänu leidur Leole aga saavad kõik pardilinlased veeta unistuste puhkust koduaiast lahkumata.
  Rohkem infot
  6,66 €

 • Multikasõbrale. 2020 Top Wing

  Otsi oma värvipliiatsid välja, sea end mõnusalt sisse ja lase kujutlusvõime lend. Lisa piltidele kauneid värve ja veeda vahvalt aega Top Wingi seltsis. Kingituseks kaasas tempel!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Maša ja Karu. Õpime tähti

  Koos Maša ja tema suure sõbra Karuga on tähtede õppimine lausa lust! Lahenda mõistatusi, joonista ja värvi ning omanda mängides uuesi teadmisi!
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Minecraft. Loomade kleepsudega faktivihik

  Nii palju erinevaid ülesandeid ja üle 500 kleepsu, millega mängida - siin raamatus on tundide kaupa tegevust!
  Rohkem infot
  6,99 €

 • Disney Classic. Värvimisraamat

  Kas oled valmis ägedates seiklusteks? Tule koos armastatud Disney tegelastega mängima ning avasta, kui tore nendega on! Otsi oma pliiatsid välja, päästa kujutlusvõime valla ja loo siia imeliste värvidega kirevad pildid!
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Lumekuninganna 2. Elsa ja Anna uued seiklused. Kirjuta ja kustuta

  Harjuta joonistamist ja kirjutamist koos oma lemmikutega Lumekuninganna-filmist! Elsa, Anna ja nende sõbrad aitavad lahendada toredaid ülesandeid - kuna lahendusi saab kustutada, võid sama ülesannet ka mitu korda teha!
  Rohkem infot
  4,99 €

 • Paw Patrol. Kirjuta ja kustuta

  Harjuta joonistamist ja kirjutamist koos oma kutsikatest sõpradega! Ryder ja tema vaprad kutsikad aitavad lahendada toredaid ülesandeid - kuna lahendusi saab kustutada, võid sama ülesannet ka mitu korda teha!
  Rohkem infot
  4,99 €

 • Trollid 2. Nuputamisraamat

  Selles nuputamisraamatus saad liikuda läbi labürintide, otsida erinevusi, kasutada koode, ühendada punkte ja teha muidki toredaid harjutusi.
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Kes teeb "auh"? 10 loomahäält

  Mõned loomad hauguvad, mõned näuvad ja mõned piiksuvad. Vajuta nuppe ja uuri järele, kes millist häält teeb1
  Rohkem infot
  9,99 €

 • Lugusid metsast

  Metsas toimub palju põnevat! Jälgi aastaaegade muutumist metsas. Roni puu otsa koos karupojaga, lenda suvises öös koos jaanimardikatega, mütta mõnusasti maa all koos mutiga ja uuri lumehelbeid koos rebasega. Kaunite illustratsioonidega raamat, kust leiad lugusid loomadest, lindudest ja putukatest. Raamatust leiad 20 jutukest ja lisaks põnevaid fakte loomade ja looduse kohta.
  Rohkem infot
  12,99 €

 • Multikasõbrale 2020. Trollid 2. Värvime

  Uue trollifilmi sõpru rõõmustab tore värvimisraamat, kus kõik naljakad tegelased ilusti kohal. Tule sinagi oma pliiatsite-vildikatega! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Kirjuta ja kustuta. Lähen varsti kooli!

  Raamat sisaldab esimesi lihtsaid kooliks valmistumise ülesandeid. Laps saab harjutada tähtede ja numbrite kirjutamist, lugemist, arvutamist, vastandite leidmist ja muud kooliks vajalikku.
  Rohkem infot
  8,99 €

 • Printsess. Nuputamisraamat kleepsudega

  Imeline ja kuninglik nuputamisraamat kutsub sind kleepse kleepima, nuputama ja värvima. Printsessidega on alati tore!
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Enchantimals. Võluvärvides mets

  Tule seikle, värvi ja nuputa koos võluvate Enchantimalidega! Mõnusat meelelahutust jätkub tükiks ajaks!
  Rohkem infot
  3,49 €

 • Multikasõbrale 2020. Disney

  Mängime koos! Otsi oma pliiatsid välja ja tule mängi koos oma parimate sõpradega Disney multikatest! Kaasas kingitus!
  Rohkem infot
  2,99 €

 • Olen issile kõige armsam!

  Rebaseissi tahab, et Rebasepoju teaks, kui väga issi teda armastab. Ta mõtleb välja vahva peitusemängu ja kirjutab Rebasepojule toredad kirjakesed, mis otsijat aitavad. Loe sinagi Rebaseissi kirju ja uuri, kuidas see armas seiklus lõpeb!
  Rohkem infot
  7,99 €

 • Sõber Karupoeg

  Sõbrad on Karupojale väga kallid. Kui neil on kurb meel, kirjutab Karupoeg neile armsaid kirju, mis sõprade tuju jälle heaks teevad. Loe sinagi karupoja kirju ja uuri, kuidas see tore ja sõbralik seiklus lõppeb!
  Rohkem infot
  7,99 €

Määra langev suund

21-40 / 95

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5